Polska

tousek seria TT

idealne do automatyzacji bram garażowych z wyrównaniem sprężynowym

Państwa korzyści w skrócie:

  • programowalna centralka dla większego komfortu
  • komfortowe odryglowanie awaryjne
  • Automatyczny Rewers System ARS i Automatyczny Stop System ASS dla maksymalnego bezpieczeństwa
  • permanentna regulacja siły dla bezproblemowej pracy
  • seryjny softstop (miękki stop) dla płynnego ruchu bramy
  • różnorodność zestawów dla wielorakich zastosowań

garage kl 08

Łatwo programowalna centralka dla większego komfortu

Pod pokrywą napędu TT znajduje się inteligentna centralka. Wystarczają 4 przyciski aby zaprogramować wszelkie funkcje jak np.: logikę pracy impuls/automatik, częściowe otwarcie, softstop i wiele wiele innych, w łatwy i oszczędzający czas sposób. Podwójny wyświetlacz 7-segementowy wyświetla permanentnie status danej funkcji w jasny i zrozumiały sposób. Centralka zarządza także zintegrowanym automatycznym oświetleniem. Napęd startując włącza mocne oświetlenie garażu oraz po regulowanym czasie (do 4 min) automatycznie je wyłącza.


garage kl 07

Komfortowe odryglowanie awaryjne

Wszystkie napędy serii TT wyposażone są w odryglowanie awaryjne, które umożliwia, w przypadku braku zasilania, ręczną obsługę bramy. Na życzenie dostępne jest odryglowanie awaryjne dostępne od zewnątrz (ważne dla garaży bez dodatkowego wejścia!!!)


garage kl 01

Automatyczny Rewers System ARS i Automatyczny Stop System ASS dla maksymalnego bezpieczeństwa

Za sprawą nowoczesnej technologii 24VDC napęd wyposażony jest fabrycznie w systemy ARS i ASS. W przypadku najechania bramy na przeszkodę przy zamykaniu, TT natychmiast samoczynnie zatrzymuje bramę i rewersuje czyli otwiera bramę uwalniając przeszkodę. Jeżeli napotka przeszkodę przy otwieraniu - zatrzymuje bramę. Jest to najwyższy stopień bezpieczeństwa.


garage kl 02

Permanentna regulacja siły dla bezproblemowej pracy

Przy każdym ruchu napędy serii TT regulują aktywnie samoczynnie potrzebną siłę. Dzięki temu zarówno latem jak i zimą napęd gwarantuje optymalną pracę bez potrzeby doregulowywania siły. Poza tym adaptacyjna regulacja siły chroni system napędowy, który stale dostarcza jedynie rzeczywiście wymaganą ilość siły a nie np. "na zapas, maksimum".


pull t kl 02

Seryjny softstop dla płynnego ruchu bramy

W obydwóch kierunkach TT zatrzymuje się ze zredukowaną prędkością. Oprócz harmonijnego ruchu bramy uzyskano w ten sposób ochronę kompleksowej mechaniki bramy i napędu. Dodatkowo znacząco zredukowano odgłos uderzania bramy o odbój.


Różnorodność zestawów dla wielorakich zastosowań

Seria napędów TT dostępna jest w dużej ilości możliwych zestawów. Dla lekkich do średnio ciężkich bram idelany jest napęd TT60. Gdy potrzebny jest mocniejszy napęd, np. dla cięższych bram, TT120 dysponuje potężną ilością mocy. Szczególnie dla garaży o wysokiej intensywności pracy, dostępna jest dla wersji TT120 specjalna centralka rozpoznająca kierunek ruchu i sterująca sygnalizacją świetlną.

760 tt02

tousek Sp. z o.o. - ul. Gliwicka 67, 43-190 Mikołów
Tel: +48 / 32 / 738 53 65 I Fax: +48 / 32 / 738 53 66 I E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Jesteście Państwo zainteresowani naszymi produktami?
Chętnie Państwu pomożemy!


Telefon: 32 / 738 53 66
E-Mail: info@tousek.pl

Wybór prospektów

Pull T
LWA
LWS
GTZ
TT
SLIM
SWING X
TURN SERIE
SWING SERIE
TURN 310 UF
SPIN
PASS
LIFT X
FUNK
Prospekt zbiorczy deutsch
Prospekt zbiorczy mały

Proszę wypełnić Państwa dane

Państwa dane kontaktowe

cofnij