Polska

tousek Centralki sterujące

zawsze o jeden krok do przodu

Państwa korzyści w skrócie:

  • pełnotekstowy LC-Display i intuicyjne menu dla większego komfortu obsługi
  • uproszczone uruchomienie dla oszczędności czasu montażu
  • inteligentny monitoring dla najwyższego bezpieczeństwa
  • liczne ustawienia parametrów dla indywidualnych życzeń klientów
  • zintegrowany licznik zdarzeń jako skuteczne źródło informacji

st kl 04

Decydująca różnica

Tousek, jak zawsze, idzie z duchem czasu. Nigdy przedtem uruchomienie, montaż, prace serwisowe i konserwacyjne nie były tak komfortowe i bezpieczne. Sercem wszystkich naszych centralek sterujących jest duży podświetlany display ciekłokrystaliczny z pełnotekstowym menu także w języku polskim. Krótkie spojrzenie wystarcza aby odczytać wszystkie zachodzące procesy lub ewentualne występujące zmiany zachowań bramy. Poprzez łatwe w obsłudze, intuicyjne, zrozumiałe menu wszelkie ustawienia stają się dziecinnie łatwe i znacznie oszczędzające czas, również dla bardziej kompleksowych realizacji.

Chcą Państwo przetestować taką centralkę, teraz, w tej chwili? Proszę kliknąć tutaj!


st kl 03

W zaledwie kilku krokach do celu

Zwykle, przy ogólnodostępnych, tradycyjnych centralkach, zachodzi koniecznosć przebrnięcia przez ustawienia wszystkich możliwych parametrów, aby w ogóle uruchomić centralkę. Jest to proceder niebywale czasochłonny i nie zawsze całkowicie konieczny. Z tego powodu wszystkie centralki tousek posiadają wyodrębnione proste menu podstawowe, w którym już po ustawieniu tylko kilku najważniejszych parametrów, centralka jest gotowa do pracy. Poza tym podczas uruchomienia centralka informuje nawet o dokonanych podłączeniach przewodowych, ich poprawności lub ewentualnych błędach. Oszczędza to nie tylko czas, ale również nerwy.


st kl 02

Bezpieczeństwo na pierwszym planie

Prawie wszystkie centralki tousek posiadają zintegrowane detektory listew kontaktowych bezpieczeństwa, a nawet 2-kanałowe. Dzięki temu listwy kontaktowe przeciwzgnieceniowe 8,2 kOhm osobno dla głównej krawędzi zamykania i dla krawędzi bocznych (np. na słupkach) można bezpośrednio podłączyć do centralki sterującej. W ten sposób odpadają dodatkowe koszty za elektronikę sterującą listwami, jak jest to przy tradycyjnych centralkach dostępnych na rynku. Również funkcje fotokomórki dają się prawie dowolnie zaprogramować, dopasowując się jak najbardziej do życzeń użytkowników. Wywołanie któregokolwiek elementu bezpieczeństwa oprócz reakcji napędu jest również sygnalizowane na display'u. Jeszcze więcej bezpieczeństwa jest na chwilę obecną raczej niemożliwe.


st kl 01

Dla tych, co chcą więcej

Wymagania stawiane automatycznej bramie mogą być różnorodne. Dlatego dla centralki firmy tousek jest oczywiste, że każdą bramę należy sterować indywidualnie. Czy chodzi o sterowanie ręczne, impulsowe, automatyczne, maksymalną siłę osobną dla każdego skrzydła oraz osobną dla zamykania lub otwierania, regulowane otwarcie częściowe, miękki stop, siła w tym stopie, siła rozruchowa, siła dociskowa i wiele wiele innych - spełnienie tych wszystkich życzeń nie stanowi dla centralek tousek żadnego problemu. To rozumiemy pod "urządzenie przyjazne użytkownikowi".

Chcą Państwo przetestować taką centralkę, teraz, w tej chwili? Proszę kliknąć tutaj!


st kl 05

Ocena sytuacji szybka i pewna

Zintegrowany licznik zdarzeń zapamiętuje ostatnie 800 cykli. Pełnotekstowe meldunki na display'u pozwalają prześledzić i zrozumieć zachodzące trendy, powtarzalność zachowań lub ewentualne błędy. Durch die am Display hinterlegten Klartextmeldungen können Trends und Fehlerquellen bequem, zeitsparend und leicht nachvollzogen werden. Bezcenna przewaga przy ocenie sytuacji.

Jeszcze wygodniejsze jest podłączenie centralki do komputera. Chcą Państwo wiedzieć dlaczego? Proszę kliknąćtutaj!

 

steuerungen 760 x 300

tousek Sp. z o.o. - ul. Gliwicka 67, 43-190 Mikołów
Tel: +48 / 32 / 738 53 65 I Fax: +48 / 32 / 738 53 66 I E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Jesteście Państwo zainteresowani naszymi produktami?
Chętnie Państwu pomożemy!


Telefon: 32 / 738 53 66
E-Mail: info@tousek.pl

Wybór prospektów

Pull T
LWA
LWS
GTZ
TT
SLIM
SWING X
TURN SERIE
SWING SERIE
TURN 310 UF
SPIN
PASS
LIFT X
FUNK
Prospekt zbiorczy deutsch
Prospekt zbiorczy mały

Proszę wypełnić Państwa dane

Państwa dane kontaktowe

cofnij